Zastosowanie wózków AGV zyskuje coraz większe zainteresowanie, dotyczy to również nowych aplikacji, jak i branż. Rynek wymaga coraz wydajniejszych i szybszych rozwiązań, a jednocześnie podwyższa standardy w zakresie bezpieczeństwa. Motywuje to projektantów do optymalizacji pojazdów i zastosowania najnowszych technologii.

Firma SEW-Eurodrive oferuje wózki AGV, które od początku są projektowane pod konkretne zastosowania, wykorzystując sprawdzoną zasadę działania i sterowania. Wszystkie pojazdy zawierają standardową dla SEW-Eurodrive technikę napędową oraz elektronikę (motoreduktory, falowniki, panele operatorskie, kontrolery ruchu). Natomiast w zakresie bezpieczeństwa oraz komunikacji WLAN zastosowane są produkty uznanych światowych producentów.

Dodatkowo nasza oferta obejmuje dostarczanie podzespołów do budowy, uruchamianie oraz kompletne systemy „pod klucz”, w tym: montaż kabli zasilających w posadzce.

Techniczne wsparcie dla zaprojektowania i uruchomienia systemów AGV zapewniają inżynierowie aplikacyjni z Działu Techniczno-Szkoleniowego SEW-EURODRIVE Polska - najwyższej klasy specjaliści z doświadczeniem na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym.

Zobacz również

COVID‑19 ‑ czy to rewolucja na rynku usług kurierskich?

COVID-19 - czy to rewolucja na rynku usług kurierskich?

Jak branża KEP radzi sobie ze wzrostem wolumenu przesyłek i nowymi warunkami reżimu sanitarnego?Jakie działania podejmują firmy kurierskie, aby pozostać konkurencyjnymi na rynku?Jakich zmian należy się spodziewać w najbliższych miesiącach?

Czytaj więcej

Lean Logistics. Jak zoptymalizować logistykę, magazynowanie i łańcuch dostaw?

Lean Logistics. Jak zoptymalizować logistykę, magazynowanie i łańcuch dostaw?

Całkiem niedawno sukces rynkowy zależał od dostępności produktów (podaż), ale dziś najistotniejszym elementem przewagi konkurencyjnej jest czas realizacji potrzeby klienta. Zarówno indywidualnego, jak i przedsiębiorstwa. Dlatego walutą w Logistyce jest czas – jedyny prawdziwie nieodnawialny zasób, jakim dysponujemy. Tylko, czy robimy to świadomie? Czy czas gra na naszą korzyść? A może jest śmiertelnym wrogiem, który pcha nasz biznes ku przepaści?

Czytaj więcej

Przejdź do

Partnerzy

Reklama