Dni otwarte w KUHN Polska

mip_1_6.png
Tekst otwarty nr 1/2019

Dwa dni prezentacji wózków widłowych, liczne grono gości i możliwość zapoznania się z pełną ofertą Mitsubishi – to wszystko można było zobaczyć podczas Dni Otwartych w nowej siedzibie KUHN Polska w Sosnowcu.

Zdaniem Marcina Trąbki, członka zarządu KUHN Polska, Dni Otwarte były skierowane do stałych klientów w celu prezentacji nowego oddziału oraz do potencjalnych klientów, którzy posiadając już kilka wózków Mitsubishi, chcą mieć lepsze rozeznanie w pełnym portfolio firmy KUHN Polska. Wszyscy, na których obecność liczyliśmy, nie zawiedli i odwiedzili naszą nową siedzibę – powiedział Marcin Trąbka. Podczas imprezy w siedzibie KUHN Polska, zaprezentowano pełną gamę wózków Mitsubishi, od wózków spalinowych, poprzez pełne portfolio wózków gazowych od 1,5 t do 5,5 t, wózek wysoko­tonażowy napędzany dieslem, zupełnie nową linię wózków EDIA, do wózków magazynowych – paletowych elektrycznych, wózków z podestem dla operatora czy wózków wysokiego składowania typu Reach Truck.

– W czasie Dni Otwartych swoją ofertę prezentowali także Partnerzy zaopatrujący wózki oferowane przez KUHN Polska w dodatkowy osprzęt. Są to firmy, z którymi wiążą nas wieloletnie interesy – twierdzi Marcin Trąbka. – Znaleźli się wśród nich producenci baterii wózkowych, opon i innego specjalistycznego osprzętu.

Dni Otwarte organizujemy po raz pierwszy, ale biorąc pod uwagę rozmach tej imprezy i zainteresowanie, już teraz jesteśmy pewni zorganizowania kolejnych edycji – mówi Marcin Trąbka.

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 3/2020

Savills: Wirus nie straszny magazynom

Kamil.jpg

Pierwsze półrocze 2020 r. okazało się rekordowe dla rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych, podaje firma doradcza Savills. Pomimo wyzwań związanych z Covid-19 popyt osiągnął najwyższą w historii wartość odnotowaną na półmetku roku. Ponadto, w drugim kwartale wynajęto i oddano do użytku nawet więcej nowej powierzchni, niż w pierwszych trzech miesiącach roku.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 3/2020

Rynek magazynowy odporny na COVID‑19 w I połowie 2020 r. E‑commerce nadal napędza popyt

Raport Magazynowy.jpg

Polski rynek magazynowy po I połowie 2020 roku wciąż utrzymuje się na fali wznoszącej. Pandemia COVID-19 nie miała wpływu na wyniki po stronie popytu. Od stycznia do końca czerwca wynajęto 2,38 mln mkw. nowoczesnej powierzchni produkcyjno-logistycznej. Natomiast, porównując wyłącznie popyt brutto w II kw. 2020 r. w ujęciu rok do roku to wzrósł on o ponad 50% i wyniósł 1,36 mln mkw. Tak dobre wyniki są skutkiem dużej aktywności najemców z sektora e-commerce, w tym dużych transakcji BTS. Firma AXI IMMO prezentuje najnowszą publikację, raport „Polski Rynek Magazynowy w I połowie 2020 r.”

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 3/2020

GLP w Europie pod jednym szyldem

GLP.png

Firma GLP sfinalizowała transakcję zakupu portfela wysokiej jakości nieruchomości logistycznych Grupy Goodman w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech. Dzięki temu, jako jeden z niewielu graczy na rynku magazynowym, GLP jest już obecne w aż 11 krajach Europy.

Czytaj więcej

Przejdź do

Partnerzy

Reklama