Dni otwarte w KUHN Polska

mip_1_6.png
Tekst otwarty nr 1/2019

Dwa dni prezentacji wózków widłowych, liczne grono gości i możliwość zapoznania się z pełną ofertą Mitsubishi – to wszystko można było zobaczyć podczas Dni Otwartych w nowej siedzibie KUHN Polska w Sosnowcu.

Zdaniem Marcina Trąbki, członka zarządu KUHN Polska, Dni Otwarte były skierowane do stałych klientów w celu prezentacji nowego oddziału oraz do potencjalnych klientów, którzy posiadając już kilka wózków Mitsubishi, chcą mieć lepsze rozeznanie w pełnym portfolio firmy KUHN Polska. Wszyscy, na których obecność liczyliśmy, nie zawiedli i odwiedzili naszą nową siedzibę – powiedział Marcin Trąbka. Podczas imprezy w siedzibie KUHN Polska, zaprezentowano pełną gamę wózków Mitsubishi, od wózków spalinowych, poprzez pełne portfolio wózków gazowych od 1,5 t do 5,5 t, wózek wysoko­tonażowy napędzany dieslem, zupełnie nową linię wózków EDIA, do wózków magazynowych – paletowych elektrycznych, wózków z podestem dla operatora czy wózków wysokiego składowania typu Reach Truck.

– W czasie Dni Otwartych swoją ofertę prezentowali także Partnerzy zaopatrujący wózki oferowane przez KUHN Polska w dodatkowy osprzęt. Są to firmy, z którymi wiążą nas wieloletnie interesy – twierdzi Marcin Trąbka. – Znaleźli się wśród nich producenci baterii wózkowych, opon i innego specjalistycznego osprzętu.

Dni Otwarte organizujemy po raz pierwszy, ale biorąc pod uwagę rozmach tej imprezy i zainteresowanie, już teraz jesteśmy pewni zorganizowania kolejnych edycji – mówi Marcin Trąbka.

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 1/2019

Automatyzacja i digitalizacja siłą Modernlog 2020

kolaż_modernlog.png

Logistyka 4.0 – to hasło najbliższej, 4. edycji targów Modernlog. U podstaw najnowszych trendów branży leży cyfryzacja i automatyzacja procesów. To klucz do zwiększenia efektywności magazynu, centrum dystrybucyjnego czy hali produkcyjnej. Jakie rozwiązania wybrać? Co najlepiej się sprawdzi w konkretnej firmie? Tego będzie można dowiedzieć się już 2-5 czerwca 2020 r. w Poznaniu.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 1/2019

Wirtualne oblicze Targów SYMAS®/MAINTENANCE

Symas1.jpg

Kraków budzi zainteresowanie nie tylko turystów i koneserów sztuki, ale również zagranicznych biznesmenów z całego świata. Dzięki takim wydarzeniom jak Targi SYMAS®/MAINTENANCE miasto staje się ważnym  punktem na przemysłowej mapie Polski. Nadchodząca edycja, podczas której jednym z tematów będą technologie VR w przemyśle, odbędzie się w dniach 2-3 października w EXPO Kraków.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 1/2019

Trwa rejestracja na VI edycję największej konferencji zakupowej w Polsce – PROCON/POLZAK

Procon.jpg

Do biznesu, wielkimi krokami wkracza tajemnicza VUCA – równie szybko zbliża się kolejna edycja prestiżowej konferencji zakupowej PROCON/POLZAK, która w ubiegłym roku zgromadziła ponad 500 uczestników.

Czytaj więcej

Numer bieżący

Przejdź do

Partnerzy

Reklama