Dni otwarte w KUHN Polska

mip_1_6.png
Tekst otwarty nr 1/2019

Dwa dni prezentacji wózków widłowych, liczne grono gości i możliwość zapoznania się z pełną ofertą Mitsubishi – to wszystko można było zobaczyć podczas Dni Otwartych w nowej siedzibie KUHN Polska w Sosnowcu.

Zdaniem Marcina Trąbki, członka zarządu KUHN Polska, Dni Otwarte były skierowane do stałych klientów w celu prezentacji nowego oddziału oraz do potencjalnych klientów, którzy posiadając już kilka wózków Mitsubishi, chcą mieć lepsze rozeznanie w pełnym portfolio firmy KUHN Polska. Wszyscy, na których obecność liczyliśmy, nie zawiedli i odwiedzili naszą nową siedzibę – powiedział Marcin Trąbka. Podczas imprezy w siedzibie KUHN Polska, zaprezentowano pełną gamę wózków Mitsubishi, od wózków spalinowych, poprzez pełne portfolio wózków gazowych od 1,5 t do 5,5 t, wózek wysoko­tonażowy napędzany dieslem, zupełnie nową linię wózków EDIA, do wózków magazynowych – paletowych elektrycznych, wózków z podestem dla operatora czy wózków wysokiego składowania typu Reach Truck.

– W czasie Dni Otwartych swoją ofertę prezentowali także Partnerzy zaopatrujący wózki oferowane przez KUHN Polska w dodatkowy osprzęt. Są to firmy, z którymi wiążą nas wieloletnie interesy – twierdzi Marcin Trąbka. – Znaleźli się wśród nich producenci baterii wózkowych, opon i innego specjalistycznego osprzętu.

Dni Otwarte organizujemy po raz pierwszy, ale biorąc pod uwagę rozmach tej imprezy i zainteresowanie, już teraz jesteśmy pewni zorganizowania kolejnych edycji – mówi Marcin Trąbka.

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 2/2019

Zima nie zaskoczy SEGRO

SEGRO_Logistics_Park_Warsaw_Nadarzyn.jpg

SEGRO, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych, stawia na inteligentne dachy. Po testowym wdrożeniu w 2017 roku, firma wyposażyła w system czujników dachowych już drugi budynek na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 2/2019

Wpływ rozwoju e-commerce na branżę magazynową

Depositphotos_19452415_ds.jpg

E-commerce odgrywa coraz większą rolę nie tylko w strefie gospodarczej, ale także w branży magazynowej. Szacuje się, że w ciągu roku zwiększy się skala dostarczanych przesyłek zamawianych ze sklepów on-line aż o 70%. Wraz z rozwojem gałęzi e-commerce, przewiduje się podwyżki cen dostaw w skali 7-10%. 

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 2/2019

Colian Logistic w Panattoni Park Wrocław IX

magazyn_Colian Logistic.jpg

Colian Logistic, spółka należąca do grupy Colian Holding SA., lidera na rynku spożywczym przeniosła się do nowego magazynu w okolicach Wrocławia. Firma wynajęła 7 250 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Park Wrocław IX. W transakcji najmu doradzała firma AXI IMMO. 

Czytaj więcej

Numer bieżący

Przejdź do

Partnerzy

W poprzednich numerach

Tematy omawiane w poprzednich numerach:

Reklama