Technologie dla branż

Promocyjny nr 2/2019

Jesienna promocja Kärcher

Globalny lider technologii czyszczenia – Kärcher tej jesieni oferuje specjalistom coś wyjątkowego. W jesiennej ofercie „Technologie dla branż” znajduje się cała gama urządzeń, które nie tylko pozwolą łatwo utrzymać czystość, lecz także ich eksploatacja zaowocuje wymiernymi korzyściami finansowymi. Od października do grudnia w ramach tej promocji będzie można nabyć solidne i niezawodne urządzenia w atrakcyjnych cenach. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać technologię, która będzie najlepszą odpowiedzią na konkretne, indywidualne potrzeby każdego właściciela. Dodatkowo do wybranych urządzeń promocyjnych dołączone są karty przedpłacone o wartości nawet do 2500 zł.

Odkurzacze

Odkurzanie to rutynowa czynność, podstawa utrzymania czystości w niemal każdej branży. W utrzymaniu ruchu istotna i pod kątem dbałości o obiekty, jak i o stan urządzeń. By efekt sprzątania był zadowalający, niezbędny jest dobór właściwego urządzenia. Firma Kärcher w wiosennej promocji oferuje uniwersalny odkurzacz na sucho-mokro o 65-litrowym zbiorniku – NT 65/2 Ap. Jest to wytrzymałe, profesjonalne urządzenie o prostej budowie, łatwe w konserwacji i serwisowaniu. System półautomatycznego oczyszczania filtra pozwala łatwo przywrócić pełną siłę ssącą podczas odkurzania. Odkurzacz jest wyposażony w płaski filtr falisty, który nie zajmuje przestrzeni wewnątrz zbiornika i nie wymaga wymiany podczas zbierania wody i mokrych zabrudzeń. Dodatkowo model ten został wyposażony w olejoodporny wąż spustowy, ułatwiający opróżnienie zbiornika z cieczy. Dwie turbiny pozwalają na obsługę długich węży i tym samym odkurzanie nawet najtrudniej dostępnych zakamarków.

Urządzenia wysokociśnieniowe

Mycie wysokociśnieniowe cieszy się ogromną popularnością przy pracach porządkowych. Pozwala zaoszczędzić czas, zredukować ilość zużywanej wody, a co za tym idzie obniżyć wydatki. Proste w obsłudze, solidne i mobilne urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher z funkcją podawania chemii gwarantują doskonałe efekty prac. Firma Kärcher szczególnie poleca klasę średnią urządzeń wysokociśnieniowych HD, która dzięki swoim parametrom świetnie nadaje się do regularnego czyszczenia dużych powierzchni, zachowując przy tym mobilność i kompaktowe wymiary. Dodatkowo wyróżnią ją zoptymalizowana pod względem przepływu pompa wysokociśnieniowa, która zmniejsza straty ciśnienia i poprawia skuteczność usuwania zanieczyszczeń. Przedsiębiorstwom mającym większe wymagania firma Kärcher poleca inwestycję w urządzenie wysokociśnieniowe z funkcją podgrzewania wody. Maszyny te są w stanie czyścić znacznie wydajniej i skuteczniej od swoich odpowiedników pracujących z wodą zimną. Przykładowym urządzeniem jest HDS 10/20-4 M. To model przystosowany do najcięższych warunków pracy. Charakteryzuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania i swobodą manewrowania dzięki zastosowanym kołom.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na www.karcher.pl.

Dostęp możliwy dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę

Zobacz również

Promocyjny nr 2/2019

Wózek widłowy – niezastąpiony „pracownik” magazynu

Wózek widłowy to jeden ze składowych elementów wyposażenia każdego magazynu. Wybór właściwego wózka to dla wielu firm kluczowe zadanie, które w przyszłości może przyśpieszyć pracę w magazynie. Jak rynek wózków widłowych ocenia Marcin Trąbka, członek zarządu Kuhn Polska? Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Promocyjny nr 2/2019

Ocena potencjału rozwoju obszaru logistyki kontraktowej w Polsce

MiP_2_81.jpg

Obszar logistyki kontraktowej w Polsce rozwija się bardzo szybko, o czym może świadczyć liczba podmiotów działających w tym segmencie na naszym rynku oraz ciągły dynamiczny wzrost ilości powierzchni magazynowych i rozwój parków logistycznych, których najemcami są w około 35% operatorzy logistyczni. Zmienia się również podejście deweloperów, którzy coraz częściej skłonni są budować swoje obiekty magazynowe spekulacyjnie, licząc, że w krótkim czasie znajdzie się najemca.

Czytaj więcej

Operator logistyczny do zadań specjalnych

mip_2_76.jpg

Polska branża TSL cechuje się silnym rozdrobnieniem. W efekcie na rynku działa wiele podmiotów o zróżnicowanej skali i szerokości oferty, oferujących odmienny charakter świadczonych usług. Jednym z zauważalnych trendów jest specjalizacja branżowa, połączona z funkcją operatora logistycznego, a w następnej kolejności integratora usług TSL. Ważny jest też właściwy dobór operatora logistycznego pod kątem jego roli w projektowaniu, planowaniu, zarządzaniu i administrowaniu obszarami łańcucha dostaw.

Czytaj więcej

Numer bieżący

Przejdź do

Partnerzy

W poprzednich numerach

Tematy omawiane w poprzednich numerach: