int(1) int(2) Technologie dla branż | Magazynowanie | Magazynowanie i Produkcja

Technologie dla branż

Promocyjny nr 2/2019

Jesienna promocja Kärcher

Globalny lider technologii czyszczenia – Kärcher tej jesieni oferuje specjalistom coś wyjątkowego. W jesiennej ofercie „Technologie dla branż” znajduje się cała gama urządzeń, które nie tylko pozwolą łatwo utrzymać czystość, lecz także ich eksploatacja zaowocuje wymiernymi korzyściami finansowymi. Od października do grudnia w ramach tej promocji będzie można nabyć solidne i niezawodne urządzenia w atrakcyjnych cenach. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać technologię, która będzie najlepszą odpowiedzią na konkretne, indywidualne potrzeby każdego właściciela. Dodatkowo do wybranych urządzeń promocyjnych dołączone są karty przedpłacone o wartości nawet do 2500 zł.

Odkurzacze

Odkurzanie to rutynowa czynność, podstawa utrzymania czystości w niemal każdej branży. W utrzymaniu ruchu istotna i pod kątem dbałości o obiekty, jak i o stan urządzeń. By efekt sprzątania był zadowalający, niezbędny jest dobór właściwego urządzenia. Firma Kärcher w wiosennej promocji oferuje uniwersalny odkurzacz na sucho-mokro o 65-litrowym zbiorniku – NT 65/2 Ap. Jest to wytrzymałe, profesjonalne urządzenie o prostej budowie, łatwe w konserwacji i serwisowaniu. System półautomatycznego oczyszczania filtra pozwala łatwo przywrócić pełną siłę ssącą podczas odkurzania. Odkurzacz jest wyposażony w płaski filtr falisty, który nie zajmuje przestrzeni wewnątrz zbiornika i nie wymaga wymiany podczas zbierania wody i mokrych zabrudzeń. Dodatkowo model ten został wyposażony w olejoodporny wąż spustowy, ułatwiający opróżnienie zbiornika z cieczy. Dwie turbiny pozwalają na obsługę długich węży i tym samym odkurzanie nawet najtrudniej dostępnych zakamarków.

Urządzenia wysokociśnieniowe

Mycie wysokociśnieniowe cieszy się ogromną popularnością przy pracach porządkowych. Pozwala zaoszczędzić czas, zredukować ilość zużywanej wody, a co za tym idzie obniżyć wydatki. Proste w obsłudze, solidne i mobilne urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher z funkcją podawania chemii gwarantują doskonałe efekty prac. Firma Kärcher szczególnie poleca klasę średnią urządzeń wysokociśnieniowych HD, która dzięki swoim parametrom świetnie nadaje się do regularnego czyszczenia dużych powierzchni, zachowując przy tym mobilność i kompaktowe wymiary. Dodatkowo wyróżnią ją zoptymalizowana pod względem przepływu pompa wysokociśnieniowa, która zmniejsza straty ciśnienia i poprawia skuteczność usuwania zanieczyszczeń. Przedsiębiorstwom mającym większe wymagania firma Kärcher poleca inwestycję w urządzenie wysokociśnieniowe z funkcją podgrzewania wody. Maszyny te są w stanie czyścić znacznie wydajniej i skuteczniej od swoich odpowiedników pracujących z wodą zimną. Przykładowym urządzeniem jest HDS 10/20-4 M. To model przystosowany do najcięższych warunków pracy. Charakteryzuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania i swobodą manewrowania dzięki zastosowanym kołom.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na www.karcher.pl.

Dostęp możliwy dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywną prenumeratę przejdź do LOGOWANIA. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Czytelnikiem wybierz najkorzystniejszy WARIANT PRENUMERATY.

Zaloguj Zamów prenumeratę

Zobacz również

Tekst otwarty Tylko on-line nr 2/2019

Zima nie zaskoczy SEGRO

SEGRO_Logistics_Park_Warsaw_Nadarzyn.jpg

SEGRO, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych, stawia na inteligentne dachy. Po testowym wdrożeniu w 2017 roku, firma wyposażyła w system czujników dachowych już drugi budynek na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn.

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 2/2019

Wpływ rozwoju e-commerce na branżę magazynową

Depositphotos_19452415_ds.jpg

E-commerce odgrywa coraz większą rolę nie tylko w strefie gospodarczej, ale także w branży magazynowej. Szacuje się, że w ciągu roku zwiększy się skala dostarczanych przesyłek zamawianych ze sklepów on-line aż o 70%. Wraz z rozwojem gałęzi e-commerce, przewiduje się podwyżki cen dostaw w skali 7-10%. 

Czytaj więcej
Tekst otwarty Tylko on-line nr 2/2019

Colian Logistic w Panattoni Park Wrocław IX

magazyn_Colian Logistic.jpg

Colian Logistic, spółka należąca do grupy Colian Holding SA., lidera na rynku spożywczym przeniosła się do nowego magazynu w okolicach Wrocławia. Firma wynajęła 7 250 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Park Wrocław IX. W transakcji najmu doradzała firma AXI IMMO. 

Czytaj więcej

Numer bieżący

Przejdź do

Partnerzy

W poprzednich numerach

Tematy omawiane w poprzednich numerach:

Reklama