Partnerzy

easystoragereal.jpeg

9Bytes

Firma 9Bytes od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania stworzonego z myślą o realnych potrzebach klientów. W 2017 roku sztandarowym produktem firmy stał się System WMS EasyStorage. To innowacyjne rozwiązanie oparte jest o profesjonalne, autorskie oprogramowanie, współpracujące z systemami nadrzędnymi klientów. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim zwiększenie wydajności pracy, a co za tym idzie – szybko widoczne zyski.

 

http://www.easystorage.io
baumalog.jpg

Baumalog

Baumalog jest firmą inżynierską produkującą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Działając zgodnie z przysłowiem „od pomysłu do przemysłu” jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie oraz uruchomienie tworzonych przez nas systemów magazynowych. W swojej działalności Baumalog wykorzystuje powszechnie dostępne oraz najnowocześniejsze techniki i technologie (projektowanie bryłowe, CAD/CAM/FEM, cięcie laserowe, lakierowanie proszkowe, projektowanie układów embedded) oraz stosuje się do obowiązujących wymogów prawnych i bezpieczeństwa stawiając sobie za cel wytwarzanie solidnych trwałych, bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań.

http://baumalog.pl
logo_colt.jpg

Colt

Colt - dzięki wykorzystaniu sił przyrody pozwala zwiększyć efektywność energetyczną budynków i zmniejszyć ich zapotrzebowanie na energię elektryczną. Zapewnia użytkownikom budynków idealną temperaturę i wilgotność powietrza oraz oświetlenie światłem dziennym. Dzięki optymalnym warunkom, użytkownicy budynków cieszą się lepszym zdrowiem, zwiększają swoją produktywność oraz czują się bezpiecznie.

https://www.coltinfo.pl/
Flowair

FLOWAIR

FLOWAIR to polska firma produkująca nagrzewnice i kurtyny powietrzne, jednostki odzysku ciepła oraz urządzenia typu rooftop. FLOWAIR jest synonimem innowacji i otwarcia na oryginalne koncepcje. Inspiracją są nowe technologie, ulepszenia pod kątem funkcjonalności, sterowania, stosowanych materiałów oraz niestandardowe wzornictwo przemysłowe. Dzięki temu firma FLOWAIR od lat tworzy nowe trendy w branży grzewczo - wentylacyjnej.

logo_fmlogistic.jpg

FM Logistic

FM Logistic to francuskie przedsiębiorstwo realizujące usługi magazynowania, przepakowywania, transportu i zarządzania łańcuchem dostaw. Przedsiębiorstwo zostało założone we Francji w roku 1967 przez rodziny Faure i Machet. W latach 90-tych, korzystając z otwarcia rynków Europy Wschodniej, firma stała się międzynarodowym pionierem logistycznym w tej części kontynentu, otwierając swój pierwszy magazyn w Rosji, a następnie w Polsce (1995), w miejscowości Mszczonów, ok. 50 km od Warszawy. Kolejne lata to nowe inwestycje w magazyny i ekspansja na kolejne kraje Europy Centralnej. Rozwój ten trwa do dziś, a Zarząd planuje budowę kolejnych platfrom logistycznych i rozwój sieci dystrybucyjnej.

http://www.fmlogistic.pl/
goodmanreal.jpeg

GOODMAN

Goodman w Polsce zajmuje się kupnem, realizacją i zarządzaniem nowoczesnych, wysokiej jakości powierzchni logistycznych i biznesowych. Portfolio obecnie obejmuje ponad 20 nieruchomości zlokalizowanych w kluczowych lokalizacjach w Polsce, Z klientami budują trwałe relacje oferując im doskonałą obsługę i utrzymując aktywa w najwyższym standardzie. Stabilna baza prestiżowych klientów Goodman obejmuje duże, międzynarodowe korporacje z różnych sektorów, np. Amazon, DHL, Zalando, Intercars, Intermarche.

logo_raben.jpg

Grupa Raben Polska

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii.

https://polska.raben-group.com/
logo_intralog.jpg

IntraLog Poland

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Wydarzenie umożliwia profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową.

IntraLog Poland odbywają się równocześnie z V Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack (wydarzenie organizowane przez Ptak Warsaw Expo). Targi Warsaw Pack to znana biznesowa wystawa, licząca ponad 9 000 osób odwiedzających, 250 marek reprezentowanych z 29 krajów podczas ostatniej edycji z 2019 roku. Połączenie tych wydarzeń jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, promocji najnowszych rozwiązań magazynowych oraz do nawiązania nowych cennych relacji biznesowych.

https://intralogpoland.pl/?utm_source=banner&utm_medium=magazynowanieiprodukcja&utm_campaign=wystawcy
logo_jakon.jpg

Jakon

Jakon specjalizuje się w budowie zakładów produkcyjnych i hal magazynowych, wyposażonych w najnowsze technologie produkcji oraz magazynowania. Buduje starannie, bezpiecznie i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Każda z realizacji wykonana jest z dbałością o najmniejszy detal.

https://jakon.pl/
karcher.png

KÄRCHER

Od samego początku firma Kärcher charakteryzowała się pomysłowością i innowacyjnym myśleniem. Firma została założona w 1935 roku przez wynalazcę Alfreda Kärcher, który rozpoczął produkcję i sprzedaż produktów opartych o własne, pionierskie pomysły w dziedzinie techniki grzewczej. Kamieniem milowym w rozwoju firmy i podstawą jej późniejszego rozwoju było wynalezienie w 1950 roku urządzenia wysokociśnieniowego z podgrzewaniem wody. 

http://www.kaercher.com/pl/
kuhn pl.jpg

KUHN -Maszyny Rolnicze sp. z o.o.

Jedna z najstarszych marek maszyn rolniczych na świecie.190-letnie doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych pozwala dostarczać produkty i usługi, zapewniające wysoką wydajność i jakość pracy w gospodarstwach rolnych. Jako wiodący producent maszyn rolniczych firma oferuje maszyny dostosowane do potrzeb użytkowników na całym świecie. 

http://www.kuhn.com.pl/
logo_logisystem.jpg

Logisystem

Logisystem to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i realizacją systemów na potrzeby logistyki i magazynowania. Oferuje systemy automatyki dla logistyki i magazynowania a także systemy wspierające pracę ludzi. Wprowadza logistykę przedsiębiorstw z wielu branż na wyższy poziom, dzięki zastosowaniu przemyślanych, nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań.

http://www.logisystem.eu/
logo_mecalux.jpg

Mecalux

MECALUX jest jednym z wiodących producentów na rynku systemów magazynowania. Działalność firmy polega na projektowaniu, produkcji, sprzedaży oraz świadczeniu usług związanych z regałami metalowymi, magazynami automatycznymi oraz innymi rozwiązaniami dotyczącymi systemów składowania. MECALUX jest liderem na rynku hiszpańskim, znajduje się na trzecim miejscu w światowym rankingu swojego sektora, prowadzi sprzedaż w ponad 70 krajach.

https://www.mecalux.pl/
nordreal.jpeg

NORD NAPĘDY SP. Z O.O.

Firma Getriebebau NORD jest jednym ze światowych liderów w branży producentów napędów - zarówno urządzeń mechanicznych jak i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty i zdecentralizowane sterowanie napędem. Jesteśmy obecni w Polsce już od 1991 roku. Kluczowymi miejscami na mapie są dla nas: Podłęże, gdzie znajduję się główna siedziba polskiego oddziału firmy NORD oraz Nowa Sól, lokalizacja Zakładów Produkcyjnych NORD - najnowocześniejszej w Polsce fabryki napędów

schmersal real.jpg

Schmersal

Grupa Schmersal od wielu lat koncentruje się na wytwarzaniu produktów zapewniających bezpieczeństwo na stanowisku roboczym. Różnorodne mechaniczne i bezdotykowe urządzenia tworzą największy na świecie asortyment urządzeń i systemów bezpieczeństwa do ochrony ludzi i maszyn.

http://www.schmersal.pl/strona-glowna/
logo_schnugpolska.jpg

Schnug Polska

Schnug Polska sp. z o.o. działa na polskim rynku od marca 2004, jednak doświadczenia i know-how czerpie od niemieckiej firmy-matki KARL SCHNUG KRAFTWAGEN SPEDITION GmbH, działającej na tamtejszym rynku od roku 1932. Misją firmy jest kompleksowe obsłużenie każdego projektu logistycznego. Firma wynajduje zakłócenia w łańcuchu logistycznym i zapobiega im zawczasu. Proponując innowacyjne rozwiązania i elastycznie dostosowane do organizacji, z którymi pracuje.

https://www.schnug.pl/
vglreal.jpeg

VGL GROUP

VGL GROUP jest czołowym polskim operatorem logistycznym. Od 2000 roku w branży TSL buduje nowoczesną firmę na solidnych fundamentach doświadczenia. Zatrudnia ponad 550 pracowników w  szesnastu oddziałach w Polsce i za granicą. Jest partnerem dla małych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji.

logo_zeppelin.jpg

Zeppelin Polska

Zeppelin Polska Sp. z o.o. jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów marki Hyster, solidnego partnera i trwałych produktów uznanych na całym świecie i wózków widłowych Utilev. Firma jest również autoryzowanym dystrybutorem urządzeń firmy Manitou, dźwigów i maszyn terenowo-szosowych Grove oraz elektrycznych pojazdów platformowych Goupil. Jest również przedstawicielem specjalistycznych maszyn do transportu kontenerów marki MECLift.

https://zeppelin.pl/

Numer bieżący

Przejdź do

Partnerzy

W poprzednich numerach

Tematy omawiane w poprzednich numerach:

Reklama