Partnerzy

9Bytes

9Bytes

Firma 9Bytes od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania stworzonego z myślą o realnych potrzebach klientów. W 2017 roku sztandarowym produktem firmy stał się System WMS EasyStorage. To innowacyjne rozwiązanie oparte jest o profesjonalne, autorskie oprogramowanie, współpracujące z systemami nadrzędnymi klientów. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim zwiększenie wydajności pracy, a co za tym idzie – szybko widoczne zyski.

 

http://www.easystorage.io
Baumalog

Baumalog

Baumalog jest firmą inżynierską produkującą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Działając zgodnie z przysłowiem „od pomysłu do przemysłu” jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie oraz uruchomienie tworzonych przez nas systemów magazynowych. W swojej działalności Baumalog wykorzystuje powszechnie dostępne oraz najnowocześniejsze techniki i technologie (projektowanie bryłowe, CAD/CAM/FEM, cięcie laserowe, lakierowanie proszkowe, projektowanie układów embedded) oraz stosuje się do obowiązujących wymogów prawnych i bezpieczeństwa stawiając sobie za cel wytwarzanie solidnych trwałych, bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań.

http://baumalog.pl
Colt

Colt

Colt - dzięki wykorzystaniu sił przyrody pozwala zwiększyć efektywność energetyczną budynków i zmniejszyć ich zapotrzebowanie na energię elektryczną. Zapewnia użytkownikom budynków idealną temperaturę i wilgotność powietrza oraz oświetlenie światłem dziennym. Dzięki optymalnym warunkom, użytkownicy budynków cieszą się lepszym zdrowiem, zwiększają swoją produktywność oraz czują się bezpiecznie.

https://www.coltinfo.pl/
Desto

Desto

Głównym zakresem działalności firmy Desto jest automatyka przemysłowa i ciepłownicza, chłodnictwo i ogrzewnictwo. Oferujemy wyłącznie kompleksowe i wypróbowane rozwiązania, obejmujące tego rodzaju urządzenia. Nasza bogata oferta produktowa zawiera m.in. agregaty chłodnicze Danfoss, zawory pierwszeństwa, regulatory ciśnienia wody czy pompy wysokiego ciśnienia. Proponujemy niezwykle szeroki asortyment dedykowanych systemów i elementów, co pozwala zapewnić naszym Klientom najkorzystniejsze i skrojone na miarę rozwiązania.

https://desto.pl/
FLOWAIR

FLOWAIR

FLOWAIR to polska firma produkująca nagrzewnice i kurtyny powietrzne, jednostki odzysku ciepła oraz urządzenia typu rooftop. FLOWAIR jest synonimem innowacji i otwarcia na oryginalne koncepcje. Inspiracją są nowe technologie, ulepszenia pod kątem funkcjonalności, sterowania, stosowanych materiałów oraz niestandardowe wzornictwo przemysłowe. Dzięki temu firma FLOWAIR od lat tworzy nowe trendy w branży grzewczo - wentylacyjnej.

http://
FM Logistic

FM Logistic

FM Logistic to francuskie przedsiębiorstwo realizujące usługi magazynowania, przepakowywania, transportu i zarządzania łańcuchem dostaw. Przedsiębiorstwo zostało założone we Francji w roku 1967 przez rodziny Faure i Machet. W latach 90-tych, korzystając z otwarcia rynków Europy Wschodniej, firma stała się międzynarodowym pionierem logistycznym w tej części kontynentu, otwierając swój pierwszy magazyn w Rosji, a następnie w Polsce (1995), w miejscowości Mszczonów, ok. 50 km od Warszawy. Kolejne lata to nowe inwestycje w magazyny i ekspansja na kolejne kraje Europy Centralnej. Rozwój ten trwa do dziś, a Zarząd planuje budowę kolejnych platfrom logistycznych i rozwój sieci dystrybucyjnej.

http://www.fmlogistic.pl/
GLS

GLS

GLS Poland to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości. Częścią portfela usług jest ekspresowy transport na terenie Polski. W skrócie

  • Usługi kurierskie i ekspresowy transport w Polsce
  • Doręczanie paczek międzynarodowych
  • Zwarta sieć ponad 1600 punktów ParcelShop
  • Liczne usługi dodatkowe
  • Krótkie standardowe czasy dostawy w całej Europie
https://gls-group.eu/
GOODMAN

GOODMAN

Goodman w Polsce zajmuje się kupnem, realizacją i zarządzaniem nowoczesnych, wysokiej jakości powierzchni logistycznych i biznesowych. Portfolio obecnie obejmuje ponad 20 nieruchomości zlokalizowanych w kluczowych lokalizacjach w Polsce, Z klientami budują trwałe relacje oferując im doskonałą obsługę i utrzymując aktywa w najwyższym standardzie. Stabilna baza prestiżowych klientów Goodman obejmuje duże, międzynarodowe korporacje z różnych sektorów, np. Amazon, DHL, Zalando, Intercars, Intermarche.

http://
Grupa Raben Polska

Grupa Raben Polska

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii.

https://polska.raben-group.com/
Hillwood

Hillwood

Hillwood to jedna z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych z 30-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Europie i Ameryce Północnej.

W Polsce obecna jest od 2014 roku i specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości  przestrzeni logistycznych i przemysłowych, zarówno w formule BTS (szytych na miarę), jak i gotowych powierzchni magazynowych na wynajem. Firma zajmuje się również akwizycjami i zarządzaniem nieruchomościami logistycznymi i przemysłowymi.

https://www.hillwood.pl/pl-pl/
HSF

HSF

Specjalizujemy się w e-commerce oraz logistyce – oferujemy skuteczne i kompleksowe rozwiązania, które dopasujemy do potrzeb Twojej firmy.

W obszarze logistyki oraz sprzedaży online nasz młody, wykwalifikowany zespół potrafi znaleźć rozwiązania perfekcyjnie dopasowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. HSF e-commerce jest najmłodszym członkiem grupy WEKO, lecz mimo to może pochwalić się ponad 10 latami doświadczenia w sprzedaży. Na rynku niemieckim handlowaliśmy meblami zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych.

https://hsf-ecommerce.com/pl/
IntraLog Poland

IntraLog Poland

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie. Wydarzenie umożliwia profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową.

IntraLog Poland odbywają się równocześnie z V Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack (wydarzenie organizowane przez Ptak Warsaw Expo). Targi Warsaw Pack to znana biznesowa wystawa, licząca ponad 9 000 osób odwiedzających, 250 marek reprezentowanych z 29 krajów podczas ostatniej edycji z 2019 roku. Połączenie tych wydarzeń jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, promocji najnowszych rozwiązań magazynowych oraz do nawiązania nowych cennych relacji biznesowych.

https://intralogpoland.pl/?utm_source=banner&utm_medium=magazynowanieiprodukcja&utm_campaign=wystawcy
Jakon

Jakon

Jakon specjalizuje się w budowie zakładów produkcyjnych i hal magazynowych, wyposażonych w najnowsze technologie produkcji oraz magazynowania. Buduje starannie, bezpiecznie i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Każda z realizacji wykonana jest z dbałością o najmniejszy detal.

https://jakon.pl/
Jungheinrich

Jungheinrich

Efektywne procesy są podstawą sukcesu każdej firmy. Stawiając na pasję do intralogistyki zapewniamy naszym klientom rozwiązania, systemy i usługi dopasowane do ich indywidualnych wymagań i branży, w której działają. 

https://www.jungheinrich.pl/
KÄRCHER

KÄRCHER

Od samego początku firma Kärcher charakteryzowała się pomysłowością i innowacyjnym myśleniem. Firma została założona w 1935 roku przez wynalazcę Alfreda Kärcher, który rozpoczął produkcję i sprzedaż produktów opartych o własne, pionierskie pomysły w dziedzinie techniki grzewczej. Kamieniem milowym w rozwoju firmy i podstawą jej późniejszego rozwoju było wynalezienie w 1950 roku urządzenia wysokociśnieniowego z podgrzewaniem wody. 

http://www.kaercher.com/pl/
Kipp

Kipp

Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nasza oferta obejmuje 42 000 części, których szybką dostępność gwarantuje centrum logistyczne. KIPP tworzy produkty od początku do końca we własnym zakresie i poddaje je wielokrotnej kontroli zgodnie z systemem zapewniania jakości. Wszystkie cechuje niezawodne działanie, trwałość i krótki czas dostawy. Ergonomia i stabilność są podstawą każdego nowego projektu.

https://www.kipp.pl/
KUHN -Maszyny Rolnicze sp. z o.o.

KUHN -Maszyny Rolnicze sp. z o.o.

Jedna z najstarszych marek maszyn rolniczych na świecie.190-letnie doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych pozwala dostarczać produkty i usługi, zapewniające wysoką wydajność i jakość pracy w gospodarstwach rolnych. Jako wiodący producent maszyn rolniczych firma oferuje maszyny dostosowane do potrzeb użytkowników na całym świecie. 

http://www.kuhn.com.pl/
Linqo

Linqo

Informacja o tym, gdzie znajdują się Twoi pracownicy, samochody czy maszyny, pozwala podejmować właściwe decyzje. Dlatego poprzez system monitorowania pojazdów udostępniamy Ci rzetelne informacje zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Nasza aplikacja mobilna to kompletne rozwiązanie, które pozwala na kontrolę pojazdów lub wypełnianie zadań wtedy, gdy masz w dłoni telefon – dokładnie tak jak wtedy, gdy jesteś w biurze. Masz możliwość działania w każdej sytuacji i miejscu.

https://linqo.pl/
Logifact

Logifact

Jesteśmy niezależnym inżynierskim biurem projektowo-wdrożeniowym i doradczym. Dostarczamy na potrzeby naszych Klientów – ukierunkowanych na dynamiczny rozwój przedsiębiorstw aktywnych w branży handlowej, produkcyjnej lub usługach logistycznych – rozwiązania koncepcyjne oraz narzędzia informatyczne usprawniające funkcjonowanie i zwiększające skuteczność logistyki.

Od początku naszej działalności ściśle koncentrujemy się na wspieraniu logistyki przedsiębiorstw, traktując ją jako kluczową dziedzinę pozwalającą uzyskać przewagę konkurencyjną. Dzięki temu jesteśmy dziś postrzegani jako renomowany projektant logistyczny oraz jeden z liderów rynku WMS w Polsce. Nasze rozwiązania dopasowujemy zarówno do potrzeb dużych międzynarodowych koncernów jak i firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

https://logifact.pl/
Logisystem

Logisystem

Logisystem to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i realizacją systemów na potrzeby logistyki i magazynowania. Oferuje systemy automatyki dla logistyki i magazynowania a także systemy wspierające pracę ludzi. Wprowadza logistykę przedsiębiorstw z wielu branż na wyższy poziom, dzięki zastosowaniu przemyślanych, nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań.

http://www.logisystem.eu/
Mecalux

Mecalux

MECALUX jest jednym z wiodących producentów na rynku systemów magazynowania. Działalność firmy polega na projektowaniu, produkcji, sprzedaży oraz świadczeniu usług związanych z regałami metalowymi, magazynami automatycznymi oraz innymi rozwiązaniami dotyczącymi systemów składowania. MECALUX jest liderem na rynku hiszpańskim, znajduje się na trzecim miejscu w światowym rankingu swojego sektora, prowadzi sprzedaż w ponad 70 krajach.

https://www.mecalux.pl/
NORD NAPĘDY SP. Z O.O.

NORD NAPĘDY SP. Z O.O.

Firma Getriebebau NORD jest jednym ze światowych liderów w branży producentów napędów - zarówno urządzeń mechanicznych jak i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty i zdecentralizowane sterowanie napędem. Jesteśmy obecni w Polsce już od 1991 roku. Kluczowymi miejscami na mapie są dla nas: Podłęże, gdzie znajduję się główna siedziba polskiego oddziału firmy NORD oraz Nowa Sól, lokalizacja Zakładów Produkcyjnych NORD - najnowocześniejszej w Polsce fabryki napędów

Schenker

Schenker

DB Schenker to wiodący dostawca usług w zakresie globalnej logistyki — obsługujemy przemysł i handel w globalnej wymianie towarów wykorzystując transport lądowy, lotniczy i fracht oceaniczny, logistykę kontraktową i zarządzanie łańcuchem dostaw. Zintegrowana logistyka łączy najważniejsze punkty na świecie. Nasze usługi o wartości dodanej zapewniają ciągły przepływ towarów, a łańcuch dostaw w duchu kultury Lean ułatwia optymalizację i osiągnięcie sukcesu. Nasza firma jest liderem logistyki dla branży motoryzacyjnej i technologicznej, towarów konsumpcyjnych, logistyki targowej, transportów specjalnych i logistyki wydarzeń specjalnych.

https://www.dbschenker.com/pl-pl
Schmersal

Schmersal

Grupa Schmersal od wielu lat koncentruje się na wytwarzaniu produktów zapewniających bezpieczeństwo na stanowisku roboczym. Różnorodne mechaniczne i bezdotykowe urządzenia tworzą największy na świecie asortyment urządzeń i systemów bezpieczeństwa do ochrony ludzi i maszyn.

http://www.schmersal.pl/strona-glowna/
Schnug Polska

Schnug Polska

Schnug Polska sp. z o.o. działa na polskim rynku od marca 2004, jednak doświadczenia i know-how czerpie od niemieckiej firmy-matki KARL SCHNUG KRAFTWAGEN SPEDITION GmbH, działającej na tamtejszym rynku od roku 1932. Misją firmy jest kompleksowe obsłużenie każdego projektu logistycznego. Firma wynajduje zakłócenia w łańcuchu logistycznym i zapobiega im zawczasu. Proponując innowacyjne rozwiązania i elastycznie dostosowane do organizacji, z którymi pracuje.

https://www.schnug.pl/
SSI SCHÄFER

SSI SCHÄFER

SSI SCHÄFER to wiodący światowy dostawca systemowych rozwiązań w zakresie intralogistyki. Od pojemników przez regały po w pełni automatyczne systemy – wszystko wytwarzamy samodzielnie we własnych zakładach produkcyjnych, stosując najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu, możemy oferować kompletne rozwiązania – wszystko z jednego źródła.

https://www.ssi-schaefer.com/pl-pl
Stäubli

Stäubli

Firma Stäubli jest globalnym dostawcą technologii mechatronicznych w trzech obszarach działalności: złącza, robotyka i włókiennictwo. Pomagamy klientom chcącym zwiększyć swoją produktywność w wielu sektorach przemysłu. Jesteśmy międzynarodową grupą działającą obecnie w 29 krajach, mającą agentów w 50 krajach na czterech kontynentach. Grupa 5500 pracowników zatrudnionych na całym świecie jest zaangażowana we współpracę z klientami w niemal każdej branży, zapewniając kompleksowe rozwiązania i długoterminową obsługę. Firma Stäubli została założona w 1892 r. https://www.staubli.com/pl-pl/
VGL GROUP

VGL GROUP

VGL GROUP jest czołowym polskim operatorem logistycznym. Od 2000 roku w branży TSL buduje nowoczesną firmę na solidnych fundamentach doświadczenia. Zatrudnia ponad 550 pracowników w  szesnastu oddziałach w Polsce i za granicą. Jest partnerem dla małych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji.

http://
Zeppelin Polska

Zeppelin Polska

Zeppelin Polska Sp. z o.o. jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów marki Hyster, solidnego partnera i trwałych produktów uznanych na całym świecie i wózków widłowych Utilev. Firma jest również autoryzowanym dystrybutorem urządzeń firmy Manitou, dźwigów i maszyn terenowo-szosowych Grove oraz elektrycznych pojazdów platformowych Goupil. Jest również przedstawicielem specjalistycznych maszyn do transportu kontenerów marki MECLift.

https://zeppelin.pl/

Przejdź do

Partnerzy

Reklama